szafran logo

Poznaj nasz salon

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego Salonu, który od 1990 roku mieści się w Krakowie, przy ul. Chopina 5. Dzięki długoletniej praktyce, łączeniu technik zabiegowych, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu kuracje stają się efektywne, a Państwa zadowolenie jest najlepszym tego najlepszym potwierdzeniem. Nie pracujemy „od – do” po uzgodnieniu wykonujemy nasze zabiegi także poza standardowymi godzinami otwarcia Salonu.

Profesjonalne zabiegi

Doświadczone kosmetyczki

Najlepsze kosmetyki

Autoryzowany salon

Jesteśmy autoryzowanym salonem INSTYTUTU GUINOT oraz SKEYNDOR dzięki czemu oferujemy zabiegi kosmetyczne, spełniające najwyższe światowe standardy w pielęgnacji skóry. Nasza wyspecjalizowana i profesjonalna kadra, która swoją wiedzę nieustannie pogłębia na szkoleniach, pokazach i kongresach dokona perfekcyjnej diagnozy skóry i zaproponuje Państwu odpowiednią pielęgnację indywidualnie dobraną do potrzeb skóry. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem a najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów.

Niepowtarzalne doznanie

U nas napijesz się aromatycznej herbaty i dobrej kawy. Zasmakujesz francuskich, szwajcarskich, włoskich i hiszpańskich kosmetyków Porozmawiasz nie tylko o urodzie i pielęgnacji ale i o życiu. Odpoczniesz, zrelaksujesz się i napełnisz pozytywną energią. Chwile spędzone u nas będą niepowtarzalnym doznaniem, czasem poruszenia najczulszych zmysłów, oddechem od codzienności.

Dobierzemy zabieg idealny dla Twoich potrzeb.